Facebook Twitter LinkedIn

Programování na zakázku v PHP

Kromě tvorby celých aplikací nabízím také možnost spolupráce na již existujících webech a aplikacích. Nabízím možnost správu, údržby a případné další rozšíření již existujících webových aplikací a stránek vytvořených v PHP.

Inovace webových stránek

Webové stránky každým okamžikem zastarávají. Jsou-li Vaše stránky už staré, nemoderní a přáli byste si je zlepšit? Pokud ano, neváhejte a kontaktujte mě. Dokážu proměnit Vaše stránky k nepoznání za velice krátkou dobu.

Přepis webových stránek

Často se setkávám s klienty, kteří mají vzhledově velice povedené webové stránky, ale funkčně stránky značně zaostávají. Většinou je problém v tom, že byly stránky postaveny na nějakém redakčním systému (např. Joomla, Drupal).

Nabízím přepsání webových stránek z libovolného redakčního systému na čitelný PHP kód se Zend Frameworkem. Následně také vylepšení a další úpravy webu podle Vašeho přání. Webové stránky výše uvedených systémů lze mnohonásobně jednodušeji upravit, aby splňovali Vaše představy.

Programování v týmu

Hledáte člověka na práci v týmu pro nějaký projekt? Pokud ano, našli jste ho. Neváhejte a kontaktujte mě.

V čem programuji

Webové stránky tvořím v PHP s využitím Zend Frameworku, Propel ORM a databáze MySQL. Používám samozřejmě JavaScriptovou knihovnu jQuery. Pro správu verzí používám SVN nebo Mercurial.

Copyright © 2003 - 2024 - Ing. Josef Vrba