Facebook Twitter LinkedIn

Webhosting

Vytvořené stránky musí běžet na vhodném webhostingu. Jako doplňkovou službu nabízím možnost umístit webové stránky na serverech, kde mám své vlastní stránky. Výhodou je, že se nemusíte o webhosting starat. Vše zařídím. Připravím a nastavím další věcí, které jsou pro běh webových stránek nutné. Platby za hosting jsou obvykle řešeny platbou na rok dopředu.

Emaily

Obvykle se ke každé doméně vztahují i emaily. Například pro doménu mojesuperdomena.cz je velice vhodné vytvořit emailovou adresu info@mojesuperdomena.cz a další. Součástí webhostingu je v případě zájmu právě vytvoření emailových adres včetně antispam filtru. Emaily lze přeposílat na jiné adresy, ale lze též zajistit napojení na Microsoft Outlook nebo webový klient na způsob jako je obsluha emailové schránky na seznam.cz.

Statistiky

V případě zájmu je možné též zřídit k doméně statistiky. A to jak statistiky ze strany serveru (AwStats), tak i klientské statistiky Google Analytics, díky kterým lze sledovat nejrůznější informace o chování klientů a různé trendy návštěvnosti.

Copyright © 2003 - 2024 - Ing. Josef Vrba