Facebook Twitter LinkedIn

Webové aplikace

Zabývám se tvorbou webových stránek na zakázku. Tvorbu grafiky (designu) nechávám na zkušených graficích a specializuji se přímo na tvoření stránek z hotových grafických podkladů (PSD souborů). V případě zájmu, mohu poskytnout kontakt na zkušené grafiky, pokud již máte design, začneme hned vyvíjet Váš nový web.

Jaké webové aplikace programuji

Úplně všechno. Měl jsem možnost podílet se na vývoji velkých webových aplikací pro realitní kanceláře, ale také na tvorbě e-shopů, tak i malých stránek pro hotel či penzion. Napojení na platební brány není žádný problém a dynamické stránky s ajaxem jsou maličkostí.

V čem programuji

Veškeré weby programuji v PHP s využitím databáze MySQL. Využívám Zend Frameworku, díky kterému je vývoj snazší a rychlejší. Navíc může moje zdrojové kódy kdokoliv velice rychle pochopit a případně upravit. K propojení s databází využívám objektově relační mapování nástrojem Propel ORM. Pro rozpohybování a zinteraktivnění webu využívám JavaScript a JavaScriptovou knihovnu jQuery. Často též využívám Google Maps API, s kterým lze dělat doopravdy zázraky.

V čem nedělám, ale rád se naučím

Zatím jsem neměl možnost vyvíjet cokoliv pro opensorce řešení internetových obchodů jako například: PrestaShop a OpenCart. V případě zájmu mne kontaktujte a domluvíme oboustranně přijatelné podmínky (ušetříte a já se naučím).

V čem nedělám a dělat nebudu

Zásadně nevyvíjím, nespravuji ani neudržuji weby, které běží na redakčních systémech Drupal a Joomla. Naopak mám zkušenosti s přepisem webů běžících na těchto redakčních systémech do čistého PHP s využitím Zend Frameworku.

Copyright © 2003 - 2024 - Ing. Josef Vrba